Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Osieki Słupskie – oferty mieszkań na Pomorzu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Osieki Słupskie

Osieki Słupskie,pomorskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w domku czterorodzinnym, (gmina Ustka,)bezczynszowe,3 pokoje,80 m, plus poddasze 80 m częściowo zrobione, z oknami, z osobnym wejściem, kuchnia, łazienka, ganek , ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane Słupsk

Słupsk(Osieki Słupskie + 17 km)

2 200 zł30,77 m² 71,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,77m2 w Słupsku na osiedlu Baltic Park II Słupsk. Dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Bohaterów Westerplatte

Ustka(Osieki Słupskie + 16 km)

495 000 zł25,23 m² 19 619,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Nadrzecze,Słupsk(Osieki Słupskie + 17 km)

380 000 zł60,50 m² 6 280,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 60,50.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Nadrzecze,Słupsk(Osieki Słupskie + 17 km)

345 000 zł41,51 m² 8 311 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwe dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy w Słupsku, II piętro. W cenie zakupu : 1. mieszkanie dwupoziomowe 2. garaż o powierzchni 18m2 z kanałem 3. duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Słupsk(Osieki Słupskie + 17 km)

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy parku- ogrzewanie miejskie, wielka piwnica! możliwość zakupu Z garażem ( murowany Z kanałem) Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Słupsk(Osieki Słupskie + 17 km)

365 000 zł59,07 m² 6 179,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 4 piętro , Słupsk, ul. Piotra Skargi, 365.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,07 m2 posadowione na IV piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Siemianice(Osieki Słupskie + 12 km)

223 002 zł28,59 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Miejska premium Nowoczesne osiedle z widokiem na przyszłość! Unikatowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w spokojnej i zielonej części Siemianic, tuż pod Słupskiem. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Koszalińska

Piastów,Słupsk(Osieki Słupskie + 17 km)

568 000 zł61,08 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M0.9 - jeden zakup, a 2 mieszkania Z LOGGIAMI pod WYNAJEM 61,08m, 3 pokoje, aneks kuchenny, garderoba, 2 łazienki, 2 duże loggie, parter ul. Koszalińska, słupsk.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solskiego

Stare Miasto,Słupsk(Osieki Słupskie + 17 km)

579 000 zł82,45 m² 7 022,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Grabienko,Ustka(Osieki Słupskie + 16 km)

685 167 zł46,61 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Ustka Flow 44 apartamenty w centrum Ustki | kilka minut od promenady Ustka Flow to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w ścisłym centrum Ustki jednej z najbardziej rozpoznawalnych.